ردکردن این
۱۰ / ۱۰۰

در مورد کتاب گذر از مسیر عکس

یه عکس سادس دیگه چه خبره این قیمتها؟ چیزی نداره خودمون هم میتونیم عکس بگیریم؟ خواهر زاده منم یه دوربین خیلی خوب داره میدم اون برام عکس تبلیغاتی بگیره! هزینه هاتون خیلی بالاست سعی می کنم با گوشی آیفونم یه سری عکس با کیفیت بگیرم! و ده ها جمله دیگه از این دست که همیشه میشنویم و در جواب فقط لبخند می زنیم! این مطلب در مورد این نیست که چرا باید عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را به عنوان بخشی از راهکار تبلیغاتی بپذیریم ؛ بیشتر در مورد اینه که سرمایه گذاری ( اصولا موافق کلمه هزینه نیستم) که برای عکاسی میکنیم فواید بسیاری داره که تصمیم به انجامش رو برای شما راحت تر میکنه.

FAR 2259 1

شما برای کسب و کارتون به محتوا نیاز دارید، این مهم در عصری که شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و سایتها بخش بزرگی از زمان انسان مدرن رو به خودشون اختصاص دادن بیش از هر زمان دیگه ای حیاتی شده، محتوای خوب چه عکس باشه ، چه متن و چه صوت و تصویر به فروش شما کمک میکنه پس اگه برنامه ای برای فروش یا توسعه دارید قطعا به تولید محتوا فکر کردید! سریعترین راه تولید محتوا نوشتن یه متن خوب و دقیق از ویژگی ها محصول یا خدمات شماست ، گاهی همین کافیه اما در بیش از ۹۰٪ مواقع شما برای ایجاد اطمینان و نشون دادن آنچیزی که قصد تبلیغش رو دارید به تصاویر نیاز پیدا می کنید.

portfolio6
gallery bg

وقتی فایل ادیت شده تصاویر عکاسی شده یک عکاس صنعتی و تبلیغاتی رو تحویل میگیرید بخش عمده ای از ماده اصلی تبلیغاتتون رو در اختیار دارید و بی هیچ مشکلی میتونید اون ایده ای که در قالب عکس در اومده رو در اقلام مختلف تبلیغاتی بکار بگیرید . کاتالوگ، بروشور، تراکت، تبلیغات فضای باز(بنر، لندپس، بیلبورد)، پوستر، سایت و شبکه های اجتماعی تون رو به این محتوا مزین کنید، محتوایی که منحصرا برای شما با خدمات و محصولات شما ثبت شده و در اختیارتونه و تاثیر این محتوای انحصاری دیگه نیاز به اثبات نداره ، شما از آگهی که توی دیوار یا شیپور باشه و فاقد عکس باشه خرید نمی کنید براتون قابل قبول نیست محصولی رو از دیجیکالا بخرید بدون اینکه تصویری ازش دیده باشید و این مثالها و بسیاری دیگه اهمیت تصاویر رو در تبلیعات نشون میده .

ثبت نظر برای این مقاله بسته است!